ניקוי חלונות מחיר

איך נקבע מחיר של ניקוי חלונות? מה גורם לחברה להעלות מחיר או להוריד מחיר בזמן מתן ההצעה. ואיך אפשר להוזיל עלויות כלקוחות?

שירותי ניקיון יוקרתי לא חייב להיות יקר

כשאנחנו נגשים לקבל הצעת עבור ניקוי חלונות מחיר, אנחנו צריכים לדעת שלא כל הצעת מחיר שווה לחברתה, ישנם הרבה מאוד פרמטרים המשפיעים בצורה ישירה על המחיר של ניקוי החלונות. כיום, יש ביקוש לניקוי חלונות מקצועי בשני המגזרים, המגזר הפרטי והמגזר העסקי. בעסקי השירות יכול לכלול גם ניקיון של וויטרינות תצוגה וגם ניקיון בגובה, ולעומת זאת בפרטי בדרך כלל מדובר על בתים על מספר רב של חלונות או בניינים בעלי לובי גדול ומפואר שצריכים לטפח ולשמור על מצב ייצוגי מכובד.

מקבלים עבור ניקוי חלונות מחיר, על פי מספר פרמטרים:

כמות החלונות – המדד המרכזי הוא כמות העבודה שיש לבצע, כמה מטר רבוע חלונות יש.  זאת ההגדרה הבסיסית ביותר, באמצעותה אפשר כבר להתחיל לגשש את המחיר, כשהחלונות במצב סטנדרטי.

סוג החלונות – ישנם מצבים לא סטנדרטים, כמו לדוגמא חלונות שאינם מאלומיניום קלאסי, אלא עשויים מעץ או מברזל. במצבים אלו המחיר עשוי להשתנות בהתאם לצורך.

קושי בהגעה לחלונות –גם אם יש לכם חלונות אלומיניום רגילים לעיתים החלונות ממוקמים במקום גבוה במיוחד או במקום שאינו נגיש כלל המחייב שימוש בכלים ייחודיים ומצריך תוספת זמן רב לטיפול. לעיתים יש חלונות שהפירוק שלהם מהמסילה מוגבל מאוד, גם את זה יש לקחת בחשבון בהצעת המחיר.

צורך בחומרי ניקוי ייחודיים –במידה ויש חומרי ברזל או עץ, וכן פלסטיקה מיוחדת יש להשתמש רק בחומרי ניקוי ייעודיים שעלולים לעלות יותר, ולייקר את העבודה.

עונת הזמנת העבודה –הרבה מאוד אנשים נזכרים לבצע ניקיון של החלונות דווקא בפסח או ראש השנה. עונת העבודה גם היא משפיעה על המחיר.

הגבלות זמן עבודה ותזמון –במידה והלקוחות מעוניינים להזמין את הצוות רק בשעות הלילה כשאין פעילות או במשך היום בשעה מסויים ולהגביל את משך העבודה כך שיצטרכו יותר אנשי צוות בו זמנית עלות העבודה תתייקר.

מה אתם יכולים לעשות כדי להוזיל את העלויות ?

הדרך הפשוטה ביותר היא להזמין את העבודה שלא בעונת הלחץ הגדול, מעבר לכך לאפשר גמישות מקסימלית בזמן העבודה לצוות מבחינת שעות ומשך העבודה. לאחר מכן, אם יש ביכולתכם לצרף מספר לקוחות במקביל זה בוודאי יאפשר לכם לקבל הנחה גדולה יותר ככל שמספר המטרים גדול יותר.

שיתוף:

עוד מאמרים בתחום

ניקוי חלונות בבתים פרטיים

לשמור על הבית נקי, אסתטי ובריא עם ניקוי חלונות בבתים פרטיים על ידי חברה מקצועית. ניקיון מושלם רק עם חברה מקצועית אז איך עדיף לנקות

איך בוחרים חברה לניקוי חלונות

מעוניינים לבחור חברה לניקוי חלונות שתמצא חן בעינכם? להלן כמה טיפים חשובים איך לבחור חברה לניקוי חלונות שתגרום לחלונות שלכם להבריק, ותמשיכו לחייך. לא פשוט

טיפים לניקוי חלונות

לנקות חלונות לבד זה לא סיפור פשוט, לא סתם זאת אחת המשימות המוזנחות ביותר ברוב הבתים בכל הנוגע לניקיון הבית. אבל הבעיה האמתית היא שבניגוד

שלח לנו הודעה

דילוג לתוכן