ניקוי חלונות בסנפלינג מחיר

האם אי פעם תהית כיצד שומרים את חלונות גורדי השחקים העצומים של תל אביב מבהיקים בניקיון? ישנן מספר טכניקות לניקיון חלונות בגובה, אך אחת מהנפוצות ביותר, היא ניקוי באמצעות סנפלינג.

אף על פי שמדובר בשיטה נפוצה ויעילה למדי הנמצאת בשימוש עבור בניינים רבים, ההיסטוריה העגומה מוכיחה כי לניקוי חלונות בסנפלינג מחיר כבד לכיס ולחיי אדם. 

קיימת חלופה איכותית

על מנת לנקות חלונות בשיטות המסורתיות, נדרש שימוש בחבלים, יתדות ומנופים. בשיטה זו, נדרשים פועלי הניקיון לנקות את חלונות הבניין בגובה עצום ולמעשה תלויים בין שמיים לארץ. על אף אמצעי הבטיחות השונים, מתרחשות מפעם לפעם תאונות עגומות המסתיימות באבדן חיי אדם. הציוד המורכב הנדרש לעבודה יקר ומסורבל וגם תוספת הסיכון דורשת תשלומים גבוהים. מכאן אנו למדים כי לניקוי חלונות בסנפלינג מחיר כבד במגוון תחומים. 

המומחים של דוד ניקוי חלונות מציעים שיטת ניקוי חלונות חדשנית ובטוחה שחוסכת כסף רב ומונעת תאונות עגומות. באמצעות מכשירי אוסמוזה הפוכה, ניתן לספק שירותי ניקיון יעילים בתהליך המתבצע מתחילתו ועד סופו על הקרקע. 

מהו ניקוי באוסמוזה הפוכה

מי הברז מכילים ריכוז גבוה של אבנית. משמעות הדבר היא כי התזת המים על החלונות תסתיים לאחר ייבושם בכתמי אבנית אשר לא רק ינקו בצורה לא יעילה, אלא עשויים ללכלך אף יותר. 

באמצעות טכנולוגית אוסמוזה הפוכה, הזהה לזו בה נעשה שימוש במטהרי מי שתייה, ניתן לשטוף את החלונות במים מזוקקים המסוננים מאבנית ומאפשרים להשאיר את החלונות מבריקים ושקופים לחלוטין לאחר ניקיונם ולשמור אותם בוהקים לאורך זמן.

לניקיון בטוח ויעיל יותר

אנו עומדים לרשותך בכל עת ונשמח לספק לך שירותי ניקיון חלונות ללא פיגומים או חבלי סנפלינג בשיטה חדשנית ויעילה מאי פעם. להזמנת שירות, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך באתר. 

שיתוף:

עוד מאמרים בתחום

ניקוי חלונות בבתים פרטיים

לשמור על הבית נקי, אסתטי ובריא עם ניקוי חלונות בבתים פרטיים על ידי חברה מקצועית. ניקיון מושלם רק עם חברה מקצועית אז איך עדיף לנקות

איך בוחרים חברה לניקוי חלונות

מעוניינים לבחור חברה לניקוי חלונות שתמצא חן בעינכם? להלן כמה טיפים חשובים איך לבחור חברה לניקוי חלונות שתגרום לחלונות שלכם להבריק, ותמשיכו לחייך. לא פשוט

טיפים לניקוי חלונות

לנקות חלונות לבד זה לא סיפור פשוט, לא סתם זאת אחת המשימות המוזנחות ביותר ברוב הבתים בכל הנוגע לניקיון הבית. אבל הבעיה האמתית היא שבניגוד

שלח לנו הודעה

דילוג לתוכן